Ayrıntılı Bilgi İçin Lütfen www.Egemensove.com ziyaret ediniz.

 

RESİM GALERİMİZİ MUTLAKA ZİYARET EDİNİZ

sove katalog

Isı yalıtımı, Bina içerisindeki ısının dışarıya çıkmasını yada dışarıdaki ısının içeriye girmesini engelleyici genellikle dış cepheden yapılan uygulamalardır. Bu uygulamaların en yaygın olanı eski sistem mantolamadır. Isı yalıtımında Avrupanın en çok kullandığı yalıtım ürünü ise EPSdir.
 
Türkiye de ısı yalıtımında eps en yoğun kullanılan ürünlerdir. Bu ürünlerden xps ozon tabakasına ve çevreye çeşitli gazlar salgıladığından dolayı Avrupada yasaklanmış olup, Avrupanın tamamında EPS dış cephe yalıtım malzemesi olarak kullanılmaktadır.
 
EPS hava ve su ile şişirilen petrol ürünü olup çevreye hiçbir zararı olmamakla birlikte yaşlanmayan ve yanmayan bir üründür. XPS ise gaz ile şişirildiğinden dolayı zamanla gazların çıkıp hava ile yer değiştirmesinden dolayı yaşlanma görülmektedir.
 
Binalarda ısı yalıtımına gelince, Türkiye şartlarında her bina ısınma ve soğutma amaçlı yüksek enerji harcamaktadır. TC. Devleti, yeni çıkarılan yasa ile ısı yalıtımını zorunlu kılarak boşa harcanan enerjiyi kurtarmaya çalışmaktadır.
 
Zaten Isı yalıtımı için EPS Fugalı Söve kullanarak mantolama yaptırmaya kalkarsanız, eviniz için yaptığınız yalıtım ve dekorasyon masraflarınızın tamamını en geç 3.5 yılda yakıt olarak kullandığınız enerjiden çıkarabileceksiniz.
 
Evinizin fugalı söve kaplama ile komple kaplanıp, pencere söveleri ile dekor yapılarak eski halinden eser kalmayıp villa haline dönüşmesi size hem çok ucuza mal olacak, hemde bu masrafı ısı yalıtımı sayesinde kazandığınız elektrik+doğalgaz masraflarından kar elde ederek amorti edebileceksiniz.
 
Ücretsiz olarak eviniz ile ilgili maliyet hesabını ve ne kadar sürede amorti edeceğinizi mühendislerimiz tarafından hesaplanmasını istiyorsanız lütfen aşağıdaki iletişim formunu evinizin duvar yüzey alanı ile birlikte hangi ilde yaşadığınızı ve iletişim bilgilerinizi bırakınız yada müşteri temsilcimiz ile 0(532)664 53 02 numaralı telefondan görüşebilirsiniz.
 
 
Fiyat teklifi almak için hemen arayın.

 
 

 


.
Bize Yazin
Adiniz*
Email Adresiniz*
Telefon Numaraniz*
Baslik*
Mesajiniz*
uc arti iki kac eder. Rakamla Yaziniz*


.Sitemizi bugün 50 kullanici ziyaret etmistir.